em konferencja modul

 

 


media onas

zielony Temat ADHD w programie "Bilans zdrowia" TVP Katowice z 10.12.2018. - rozmowa z dr Katarzyną Wojaczyńską-Stanek, neurologiem dziecięcym

zielony Temat niedosłuchu centralnego w programie "Bilans zdrowia" TVP Katowice z 29.10.2018. - z redaktor Marianną Dufek rozmawia dyrektor Centrum In Corpore, dr Iwona Sosnowska-Wieczorek

zielony Relacja z konferencji Poznaj swój potencjał - rozwiń skrzydła! w magazynie Why Story.

zielony Reportaż Radia Katowice na temat konferencji Poznaj swój potencjał - rozwiń skrzydła! zorganizowanej przez NPDN Fundacji In Corpore 24 października 2018.

zielony Audycje radiowe z udziałem specjalistów In Corpore - w naszej Bazie Wiedzy.

zielony Artykuł w Wyborcza.pl na temat turnusu rehabilitacyjnego dla dzieci z implantami słuchowymi Family Camp 2018, który odbył się w Korbielowie.

zielony kursor zaw pcrArtykuł na temat nowej inicjatywy In Corpore - Personalnego Centrum Rozwoju - w kwartalniku "Kursor zawodowy" (Zima 2017)

zielony Reportaż na temat niedziałającej platformy w budynku w Dąbrowie Górniczej, gdzie znajduje sie filia Centrum In Corpore - do obejrzenia na stronie TVP Katowice.

zielony Artykuł na temat nowej oferty Centrum In Corpore, przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych. Artykuł można przeczytać na stronie internetowej magazynu PLACE.

kongres kursor minizielony  Artykuł o zaburzeniach przetwarzania słuchowego (APD) w kwartalniku "Kursor zawodowy" (Jesień 2017):

 

kongres dz minizielony Wywiad z dr Iwoną Sosnowską-Wieczorek, Prezes Fundacji In Corpore, na temat zaburzeń słuchu u dzieci. Wywiad ukazał się w "Dzienniku Zachodnim" z 29 września 2017 r.:

3. Zapowiedź Międzynarodowego Kongresu "Dziecko z dysfunkcją słuchu. Implikacje teoretyczne i praktyczne" w serwisie internetowym "Dziennika Zachodniego" z 26 września 2017 r.
http://www.dziennikzachodni.pl/serwisy/zdrowie/a/coraz-wiecej-dzieci-nie-slyszy-tak-jak-powinno,12518146/

4. Relacja z Kongresu "Dziecko z dysfunkcją słuchu. Implikacje teoretyczne i praktyczne" w Com TV:

zielony Artykuł o Fundacji In Corpore w magazynie Why Story w Gazecie Wyborczej - czerwiec 2017 (s.2)

zielony Artykuł "Przebodźcowani" w magazynie Place - wywiad z dr Iwoną Sosnowską-Wieczorek.

zielony Notatka o In Corpore w wydaniu magazynu Why Story w Gazecie Wyborczej - grudzień 2016 (s. 2)

zielony Artykuł o Centrum In Corpore w Katowicach w w Magazynie Place (grudzień 2016)

zielony Artykuł o dr Iwonie Sosnowskiej-Wieczorek, Dyrektor Centrum i Prezes Fundacji In Corpore, laureatce nagrody „Lider z powołania” w 2016 roku, w magazynie Why Story

 

Międzynarodowy Dzień Wcześniaka w "In Corpore" - 14 listopada 2015 r.

zielony Relacja z akcji bezpłatnych konsultacji terapeutycznych zorganizowanych przez Fundację "In Corpore" wraz z Centrum Diagnostyki i terapii "In Corpore" w Częstochowie z okazji Dnia Wcześniaka. Reportaż został nagrany przez TV Orion.
http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=19379

zielony Relacja z Dnia Wcześniaka w Centrum In Corpore w Częstochowie w programie informacyjnym "Kurier" w Telewizji NTL (w drugiej połowie programu).

zielony Wywiad z dr Iwoną Sosnowską-Wieczorek, Dyrektorem Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore, oraz dr Heleną Sławską ze Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu w programie TVP Katowice "Studio Telewizyjna 1" (od 3. minuty).

zielony Relacja z akcji bezpłatnych konsultacji medycznych i terapeutycznych zorganizowanych przez Fundację "In Corpore" wraz z Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore" z okazji Dnia Wcześniaka. Reportaż został wyemitowany w programie "Aktualności" TVP Katowice.
http://katowice.tvp.pl/22636914/specjalne-badania-dla-wczesniakow

zielony Materiały filmowe o Nazaryju, podopiecznym Centrum In Corpore, który przyjechał do Katowic z Ukrainy:
http://katowice.tvp.pl/20660479/z-ukrainy-do-polski-po-pomoc-dla-dziecka
http://katowice.tvp.pl/20737345/nazaryj-z-ukrainy-ciagle-czeka-na-pomoc

zielony Artykuł na temat gotowości szkolnej autorstwa członka zespołu In Corpore w Katowicach – dr Magdaleny Christ. Artykuł ukazał się w Kwartalniku Instytutu Nauk o Wychowaniu Akademii Ignatianum w Krakowie „Edukacja Elementarna w Teorii i Praktyce” Tom 33 (2014) numer 3.

zielony relacja z Międzynarodowego Kongresu Integracyjnego na rzecz Osób Niesłyszących i Słabosłyszących 1-2.10.2012r. - youtube

zielony relacja z konferencji "Nie mówię, ale mam swoje zdanie", która odbyła się 26 stycznia 2012 r. - strona Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej


zielony omówienie konferencji naukowo-medycznej "Praca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych" - artykuł w "Nowej Trybunie Częstoochowskiej" 2 marca 2014.


zielony artykuł o Centrum In Corpore w magazynie Place (s. 37)

zielony film z Międzynarodowego Kongresu na rzecz Osób Niesłyszących i Słabosłyszących, który odbył się w dniach 1-2 października 2012.

zielony artykuł o Konferencji Naukowo-Medycznej pt. "Praca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych- teoria i praktyka." 

artykuł Gazeta.pl Częstochowa

zielony Wywiad  z dr Iwoną Sosnowską-Wieczorek w światowym dniu autyzmu - wywiad tvp

zielony Wywiad z dr n.med. Joanną Witkoś, fizjoterapeutą i biologiem, pracownikiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Nietrzymanie moczu u kobiet – ostatnie tabu we współczesnej medycynie.

zielony artykuł "Pomogą Wojtkowi mówić" - Gazeta Wyborcza, 27.04.2012.

Pomogą Wojtkowi mówić.

zielony artykuł "Studentki chcą, żeby chłopak przemówił" - Gazeta Wyborcza, 24.01.2012.

Studentki chcą, żeby chłopak przemówił.

zielony artykuł o Centrum In Corpore opublikowany w Super Express z dnia 20.09.2011.

Pomagamy dzieciom.

zielony artykuł o Centrum In Corpore opublikowany w Gazecie Wyborczej w dniu 27.08.2011.

Specjaliści pomagają dzieciom, które mają problemy w rozwoju.