Oddziały Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Oddziały Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Główna siedziba Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore znajduje się w Katowicach. Jednak, aby ułatwić dostęp do pomocy szerszemu gronu Pacjentów, postanowiliśmy otworzyć autonomiczne filie również w Dąbrowie Górniczej, Częstochowie oraz Krakowie. W ramach każdego z wymienionych oddziałów Centrum In Corpore działają takie instytucje, jak Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, a także NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore". Dzięki placówkom nasi specjaliści realizują programy finansowane przez NFZ, w tym m.in. Rehabilitacja Słuchu i Mowy dla dzieci oraz Wczesne Wspomaganie Rozwoju.

 
 
 
 

 

Zawsze blisko Ciebie – znajdź placówkę!

 
Katowice

Bażantów 2

 
Dąbrowa Górnicza

Wyszyńskiego 1

 
Kraków

Stoczniowców 7

 
Częstochowa

Aleja Pokoju 44

 
Olsztyn

Żwirki i Wigury 7

Dla dobra Dziecka i Rodziny

Dla dobra Dziecka i Rodziny

In Corpore to również działająca od 2005 roku Fundacja, która jest organizacją prowadzącą, promującą i wspomagającą działania badawcze, diagnostyczne, terapeutyczne i edukacyjne, a jej celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym zagrożonym wykluczeniem społecznym, z dysfunkcjami czy niepełnosprawnościami.

Co mówią o nas Pacjenci?

Jakość usług oferowanych w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore jest naszym priorytetem – cenimy opinię każdego Rodzica, oddającego nam swoją pociechę pod opiekę.

 • Dzieci nie traktują terapii, jako obowiązku – one przychodzą tu dla dobrej zabawy! Bonusem jest, że rehabilitacja przynosi zachwycające efekty, mimo, że początkowo nie dawano nam zbyt wielkich nadziei. Dziękujemy

  Katarzyna

  Mama Szymona

 • Po drugim etapie Tomatisa dostrzegamy poprawę koncentracji, jakości i szybkości czytania, a matematyka wręcz wskoczyła na wyższy poziom!

  Marek

  Tata Dominika

 • Córka po terapii SI jest spokojniejsza, lepiej utrzymuje równowagę. Chętniej podejmuje się zabaw ruchowych, które wcześniej były dla niej problemem. Dziękujemy

  Sylwia

  Mama Ani