Oddziały Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Oddziały Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Siedziba główna Centrum znajduje się w Katowicach, a w Dąbrowie Górniczej oraz Częstochowie zlokalizowane są autonomiczne filie. W ramach każdego oddziału Centrum In Corpore działa Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, a także NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore", dzięki którym realizowane są programy finansowane przez NFZ, w tym m.in. Rehabilitacja Słuchu i Mowy dla dzieci czy Wczesne Wspomaganie Rozwoju.

 
 
 
 

 

Zawsze blisko Ciebie – znajdź placówkę!

Katowice

Bażantów 2

Dąbrowa Górnicza

Wyszyńskiego 1

Częstochowa

Aleja Pokoju 44

Dla dobra Dziecka i Rodziny

Dla dobra Dziecka i Rodziny

In Corpore to również działająca od 2005 roku Fundacja, która jest organizacją prowadzącą, promującą i wspomagającą działania badawcze, diagnostyczne, terapeutyczne i edukacyjne, a jej celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym zagrożonym wykluczeniem społecznym, z dysfunkcjami czy niepełnosprawnościami.

Co mówią o nas Pacjenci?

Jakość usług oferowanych w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore jest naszym priorytetem – cenimy opinię każdego Rodzica, oddającego nam swoją pociechę pod opiekę.

 • Dzieci nie traktują terapii, jako obowiązku – one przychodzą tu dla dobrej zabawy! Bonusem jest, że rehabilitacja przynosi zachwycające efekty, mimo, że początkowo nie dawano nam zbyt wielkich nadziei. Dziękujemy

  Katarzyna

  Mama Szymona

 • Po drugim etapie Tomatisa dostrzegamy poprawę koncentracji, jakości i szybkości czytania, a matematyka wręcz wskoczyła na wyższy poziom!

  Marek

  Tata Dominika

 • Córka po terapii SI jest spokojniejsza, lepiej utrzymuje równowagę. Chętniej podejmuje się zabaw ruchowych, które wcześniej były dla niej problemem. Dziękujemy

  Sylwia

  Mama Ani