Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Kraków - In Corpore

In Corpore to placówka świadcząca usługi terapeutyczne. W naszej poradni pedagogiczno-psychologicznej udzielamy pomocy m.in. w formie rehabilitacji i interwencji kryzysowej, a także realizujemy plany terapeutyczne.

Kim jesteśmy? W In Corpore wspieramy zarówno dzieci, jak i dorosłych m.in. poprzez interwencję kryzysową. Nasze placówki tworzą przestrzeń, która powstała z myślą o wczesnej diagnozie oraz rozwoju Pacjentów. Staramy się, aby prowadzone przez nas poradnie pedagogiczno-psychologiczne rozwijały się i odpowiadały na potrzeby każdego Podopiecznego korzystającego z usług zarówno w formie prywatnej, jak i NFZ. W związku z tym zatrudniamy lekarzy oraz terapeutów z różnych dziedzin, a nasze oddziały znajdują się m.in. w Krakowie i Katowicach. Zależy nam, aby Pacjenci zostali odpowiednio wcześnie zdiagnozowani i mieli takie same szanse na rozwój, korzystanie z terapii czy interwencji kryzysowej.

Oferta poradni psychologiczno-pedagogicznej


W In Corpore jesteśmy świadomi, że takie usługi jak diagnostyka, interwencja kryzysowa oraz realizacja wczesnego wspomagania rozwoju wymagają interdyscyplinarnej wiedzy. W naszych oddziałach skorzystasz z pomocy terapeutów i lekarzy z różnych dziedzin. Poradnia pedagogiczno-psychologiczna In Corpore zatrudnia takie osoby, jak m.in. psycholog dziecięcy, pedagog czy logopeda. Świadczymy wczesną pomoc dla osób z różnymi zaburzeniami, a w ramach programu realizowanego we współpracy z NFZ zapewniamy m.in. rehabilitację słuchu i mowy. W zakres naszej działalności wchodzą:

  • diagnostyka,
  • wczesne wspomaganie rozwoju (finansowane także przez NFZ),
  • problemy z koncentracją terapia,
  • rehabilitacja dzieci,
  • interwencja kryzysowa,
  • badania i konsultacje lekarskie,
  • terapie dla dzieci,
  • orzeczenia i opinie.

Aby skorzystać z usług w ramach NFZ, nie trzeba mieć skierowania.

Misja i wartości

Terapeuci realizują wraz z Pacjentami takie cele jak diagnoza, a następnie terapia. Naszą misją jest m.in. zapewnienie Podopiecznym możliwości skorzystania z interwencji kryzysowej oraz odpowiednio dobranej rehabilitacji. Ponadto staramy się, aby przestrzeń naszych oddziałów była właściwie wyposażona i przystosowana do funkcjonowania zarówno wszystkich dzieci, jak i dorosłych.

Oddziały poradni pedagogiczno-psychologicznej

In Corpore jest siecią poradni pedagogiczno-psychologicznych realizującą usługi w różnych miastach. Jako że chcemy wspierać Pacjentów z województwa śląskiego i małopolskiego, oprócz świadczenia usług we współpracy z NFZ, zapewniamy dostęp do placówek, w których odbywa się m.in. rehabilitacja dzieci. Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza i Częstochowa to miasta, w których znajdziesz nasze poradnie. Na miejscu skorzystasz z diagnostyki, realizacji wczesnego wspomagania rozwoju, interwencji kryzysowej i innych usług medycznych.

W każdym z miast funkcjonuje NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore, w ramach którego realizujemy finansowane przez NFZ programy w tym - rehabilitację słuchu i mowy dla dzieci. Oprócz rehabilitacji NFZ sponsoruje także wczesne wspomaganie rozwoju.


Jesteśmy w Krakowie, ul. Stoczniowców 7


 
 

dr n. hum. Iwona Sosnowska-Wieczorek

Prezes In Corpore

 

 
 
 
 

 
 

Sandra Sitek-Juranek

Dyrektor Administracyjno-Finansowy In Corpore

 

 
 
 
 

Zaopiekują się Tobą…

Sprawdź kto przyjmuje w Twojej okolicy! Wybierz lokalizację:

Małgorzata Morel-Beza
Małgorzata Morel-Beza

Dyrektor - Filia In Corpore w Częstochowie


Bożena Chrapkiewicz

Dyrektor Merytoryczny In Corpore Kraków


Kinga Kulec

Dyrektor - Filia In Corpore Dąbrowa Górnicza


Bożena Chrapkiewicz

Dyrektor Merytoryczny In Corpore Katowice

 
 

 

Małgorzata Morel-Beza
Małgorzata Morel-Beza

Filia In Corpore w Olsztynie


Kinga Kulec

Dyrektor - Filia In Corpore Będzin