sale szkoleniowe wynajem

Personalne Centrum Rozwoju Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore to prestiżowe miejsce, położone w bardzo dogodnej lokalizacji (Katowice – ul. Bażantów 2). Inspirująca architektura i czysta elegancja połączona z nowoczesną technologią, mile Cię zaskoczą.


Organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, kursy i szkolenia, bankiety. Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni, które łącznie przystosowane są do przyjęcia maksymalnie 125 osób.

sale szkoleniowe cennik


Obiekt jest kompleksowo wyposażony i klimatyzowany. Najemcy mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu oraz szerokiej gamy usług oferowanych przez Bażantowo CUBE, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie (hotel wraz z centrum sportowym i handlowym oraz szeregiem lokali gastronomicznych w najbardziej zielonej części Katowic).


sale szkoleniowe rzut

* Dodatkowa możliwość organizacji przerwy kawowej czy cateringu, a także zakwaterowania w pobliskich apartamentach wykładowców.

Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego i nagłośnienia oraz możliwość wykonania wydruków zaświadczeń, bądź kserokopii dokumentów na miejscu.


Kontakt:

Patrycja Gołębiowska

tel. 883337987

patrycja.golebiowska@fundacjaincorpore.pl