right fc dorosli

 

 


right niedosluch

 

em family camp

 

 

Family Camp to turnus rehabilitacyjny dla dzieci zaimplantowanych oraz ich rodziców lub opiekunów, organizowany przez Fundację In Corpore we współpracy ze specjalistami Centrum Diagnostyki i Terapii.

 

 

 

 

ZAPISY NA FAMILY CAMP 2020

Termin: 22-31.08.2020 r.
Miejsce: Korbielów – Hotel Fero Lux
Koszt: 8500 zł (Opiekun + Dziecko)

Zarejestruj się poprzez: formularz zgłoszenia na turnus Family Camp 2020.

Sprostowanie: Przepraszamy za błąd informacyjny dotyczący organizacji turnusu Family Camp w roku 2020. Turnusy organizowane są samodzielnie przez Fundację In Corpore. Firma Med-EL nie sponsoruje i nie współorganizuje wyjazdów.
Zapraszamy wszystkie dzieci zaopatrzone w implanty słuchowe również te, korzystające z implantów Firmy Med-El.

 

 

em family camp stats

W trakcie turnusu prowadzone są różnego rodzaju terapie i zajęcia rehabilitacyjne, m.in.: zajęcia logopedyczne, szereg terapii psychologiczno-pedagogicznych, cranio-sacralnych, fizjoterapii, arteterapii, Bilateralnej Integracji oraz różnego rodzaju treningów słuchowych ze szczególnym uwzględnieniem metody Johansena. Odbywają się także zajęcia dodatkowe, takie jak ogniska, nauka pływania, nauka makijażu, zajęcia z bibułczarką, malarskie, rękodzielnicze, zajęcia psycho-ruchowe i gimnastyczne.

Family Camp to nie tylko terapia dla dzieci, ale także wyjazd edukacyjny dla rodziców, którzy potrzebują wsparcia fachowców, aby pomóc swoim pociechom w prawidłowym funkcjonowaniu w świecie dźwięków.

 


Zobacz także relacje z poprzednich edycji: